Саманна цегла / Глиняна цегла / Глиняна цегла / Сушена цегла

 

Наша цегла складається виключно з натуральних інгредієнтів: глини, соломи, тирси, виготовляється вручну і сушиться на сонці.

3DF 900 Adobe Brick

Цегла саман 3DF 900

 • Стандартна: DIN 18945
  Формат (за DIN 18945) 2DF (24,5 см x 17,5 см x 11,5 см)
  Клас щільності 0,9
  Значення μ 5/10
  Коефіцієнт теплопровідності (𝑊/м-К) 0,30
  Клас будівельного матеріалу: B2
2DF 900 Mud Brick

Цегла саман 2DF 900

 • Стандарт: DIN 18945
  Клас застосування: AK II
  Формат (за DIN 18945) 2DF (24 см x 11,5 см x 11,3 см)
  Клас щільності 1,6
  Значення μ 5/10
  Коефіцієнт теплопровідності (𝑊/м-К) 0,73
  Клас будівельного матеріалу: A1
2DF 700 Sun dried brick

Цегла саман 2DF 700

 • Стандарт: DIN 18945
  Формат (за DIN 18945) 2DF (24 см x 11,5 см x 11,3 см)
  Клас щільності 0,7
  Значення μ 5/10
  Коефіцієнт теплопровідності (𝑊/м-К) 0,21
  Клас будівельного матеріалу: B2

 

Розкажіть нам про свій проект, можливо, ми зможемо допомогти і забезпечити вас глиняними матеріалами.

 

Що таке суха цегла і з чого її виготовляють?

Сушена цегла, також відома як саман або висушена на сонці цегла, – це будівельний матеріал, виготовлений із суміші глини, води та органічних матеріалів, таких як солома, деревний пил або інші в’яжучі речовини, що покращують її зв’язуючі властивості та загальну міцність. Ці цеглини утворюються шляхом формування глинистої суміші в блоки, після чого вони висихають і тверднуть природним чином під сонцем.

 

Переваги висушеної цегли:

Екологічність: Сушена цегла – це екологічно чистий варіант будівництва, оскільки в ньому використовуються місцеві матеріали.

Енергоефективність: Висушена цегла має хорошу теплову масу, що допомагає регулювати температуру в приміщенні і зменшує потребу в опаленні або охолодженні.

Низька вартість: Матеріали для сирцевої цегли часто доступні і недорогі, що робить її економічно вигідним вибором для будівництва.

Універсальність: Саманній цеглі можна легко надати різних розмірів і форм для створення стін, арок та інших архітектурних елементів.

Нетоксичність: Саман не токсичний і не виділяє шкідливих хімічних речовин у навколишнє середовище або повітря в приміщенні.

Природна естетика: Землистий вигляд сирцевої цегли може створити сільський та візуально привабливий вигляд будівель.

Недоліки сирцевої цегли:

Недовговічність: Висушена цегла може руйнуватися або псуватися з часом, особливо у вологому кліматі, якщо за нею не доглядати належним чином.

Вразливість до води: Висушена цегла може бути пошкоджена надмірною вологою, тому гідроізоляція та належний дренаж мають вирішальне значення.

Трудомісткість: Виготовлення цегли Adobe та будівництво з неї будівель може бути трудомістким, оскільки цеглу потрібно формувати та сушити окремо.

Обмежена міцність конструкції: Хоча сирцева цегла може забезпечити достатню міцність для невеликих будівель, вона може бути непридатною для більших або багатоповерхових споруд без додаткового армування.

Сприйнятливість до вогню: Висушена цегла не є вогнестійкою від природи і може бути пошкоджена інтенсивним нагріванням.

 

Для чого використовується силікатна цегла?

Сирець використовується для зведення стін, будівель та інших споруд. Історично вони використовувалися в різних культурах по всьому світу для будівництва житла, культових споруд та інших архітектурних об’єктів. Сьогодні їх все частіше використовують у

 

Чи міцна цегла Adobe?

Глиняна цегла має помірний рівень міцності, підходить для одноповерхових або малоповерхових споруд. Однак її міцність не можна порівняти з сучасними будівельними матеріалами, такими як бетон або сталь.

 

Наскільки міцна висушена цегла?

Міцність сирцевої цегли може варіюватися залежно від таких факторів, як якість глини, процес затвердіння та наявність в’яжучих речовин, таких як солома. Як правило, вони мають нижчу міцність порівняно зі звичайною цеглою.

 

Як довго служить висушена цегла?

Тривалість життя сирцевої цегли залежить від таких факторів, як клімат, догляд та вплив вологи. Належним чином доглянуті споруди з сирцевої цегли можуть прослужити кілька десятиліть або навіть довше.

 

Хто використовував глиняну цеглу для будівництва?

Багато стародавніх цивілізацій, включаючи єгиптян, месопотамців і корінні народи в різних регіонах, використовували глиняну цеглу для будівництва будівель і споруд.

 

Чи є цегла Adobe водонепроникною?

Глиняна цегла не є водонепроникною за своєю природою. Вона може поглинати воду і руйнуватися під впливом надмірної вологості. Щоб запобігти пошкодженню водою, необхідно використовувати правильні методи герметизації та гідроізоляції.

 

Чи розчиняються глиняні цеглини у воді?

Силікатна цегла може руйнуватися під впливом тривалого перебування у воді, але вона не розчиняється як розчинна речовина. Натомість вони можуть руйнуватися і втрачати структурну цілісність.

 

Чи довговічна висушена цегла?

Так, сирцева цегла вважається екологічною завдяки використанню місцевих матеріалів, низькому енергоспоживанню під час виробництва та мінімальному впливу на навколишнє середовище порівняно з більш ресурсоємними будівельними матеріалами.

 

Чи вогнестійка сирцева цегла?

Глиняна цегла не є вогнетривкою від природи і може бути пошкоджена під впливом високих температур. Однак їхню вогнестійкість можна підвищити шляхом додавання вогнетривких добавок або покриттів.

 

Як виготовляють сирцеву цеглу?

Силікатна цегла виготовляється шляхом змішування ґрунту або глини з водою до утворення консистенції, схожої на грязь. З цієї суміші формують цеглу і дають їй висохнути на сонці. Іноді додають органічні матеріали, такі як солома, щоб підвищити міцність і запобігти розтріскуванню.

 

Як називається саманна цегла?

Саманну цеглу часто називають “глиняною цеглою”, “висушеною цеглою” або “земляною цеглою”.

 

Що таке будинок із сирцевої цегли?

Будинок із сирцевої цегли – це тип житла, побудований з використанням сирцевої цегли як основного будівельного матеріалу. Такі будинки мають виразний земляний вигляд і часто асоціюються з традиційною та екологічною архітектурою.

ClayExpert

Surowe 8

14-400 Pasłęk

Poland